Välkommen till Malmö Redhawks Ungdom!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Spelade matcher
MARS 2021
 
07
11:45
sön
11:45    
Team 08, Limhamns Ishall
Team 08 » 
Limhamn HK - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
07
08:00
sön
08:00    
Team 12, Jonstorps Ishall
Team 12 » 
Jonstorp - Limhamn - Pantern - Redhawks Röd
  -      
07
08:00
sön
08:00    
Team 12, Catena Arena
Team 12 » 
Rögle - Helsingborg - Glimma - Redhawks Svart
  -      
07
sön
00:00    
Team 08, KvB Hallen
Team 08 » 
Åstorps HC - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
07
sön
00:00    
Team 10, KvB Hallen
Team 10 » 
Åstorp Grissly/Åstorps Miners - IF Malmö Redhawks Röd
  -      
07
sön
00:00    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Rögle BK Blå
  -      
07
sön
00:00    
Team 10, Kristianstads Ishall
Team 10 » 
Kristianstads IK - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
06
lör
00:00    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Rögle BK Blå
  -      
06
lör
00:00    
Team 07, Osby Ishall
Team 07 » 
Osby IK - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
FEBRUARI 2021
 
21
15:20
sön
15:20    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Helsingborg HC Ungdom Vit
  -      
21
13:45
sön
13:45    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Jonstorps IF IshF Blå
  -      
20
lör
00:00    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Tyringe SoSS Blå
  -      
20
lör
00:00    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Rögle BK Vit
  -      
 
14
sön
00:00    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Halmstad Hammers HC
  -      
14
sön
00:00    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Röd - Frosta HC Röd
  -      
 
07
15:30
sön
15:30    
Dam, Stångebro Ishall
Dam » 
Linköping HC - IF Malmö Redhawks
  -      
07
15:10
sön
15:10    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Lund Giants HC Blå
  -      
07
08:00
sön
08:00    
Team 12, Landskrona Ishall
Team 12 » 
IF Lejonet - Helsingborg - Osby - Redhawks Svart
  -      
07
08:00
sön
08:00    
Team 12, Catena Arena
Team 12 » 
Rögle - Jonstorp - Halmstad - Redhawks Röd
  -      
07
sön
00:00    
Team 08, Jonstorps Ishall
Team 08 » 
Jonstorps IF IshF Vit - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
07
sön
00:00    
Team 10, Olympiarinken A-Hall
Team 10 » 
Helsingborg HC Ungdom Röd - IF Malmö Redhawks Röd
  -      
07
sön
00:00    
Team 10, Tyrs Hov Sportcentra
Team 10 » 
Tyringe SoSS Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
07
sön
00:00    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Lund Giants HC Vit
  -      
06
lör
00:00    
Team 07, Tyrs Hov Sportcentra
Team 07 » 
Tyringe SoSS Vit - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
06
lör
00:00    
Team 07, Söderslättshallen
Team 07 » 
Trelleborgs IF - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
JANUARI 2021
 
31
15:30
sön
15:30    
Dam, Malmö Isstadion
Dam » 
IF Malmö Redhawks - IF Troja/Ljungby
  -      
31
15:10
sön
15:10    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Kristianstads IK
  -      
31
13:25
sön
13:25    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Röd - IF Lejonet Röd
  -      
31
11:50
sön
11:50    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Helsingborg HC Ungdom Blå
  -      
31
11:30
sön
11:30    
Team 10, Kirsebergs Ishall
Team 10 » 
IK Pantern - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
31
sön
00:00    
Team 08, Karlslundshallen
Team 08 » 
IF Lejonet Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
30
16:35
lör
16:35    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Jonstorps IF IshF Vit
  -      
30
15:00
lör
15:00    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Helsingborg HC Ungdom Blå
  -      
30
14:30
lör
14:30    
Dam, Askims Ishall
Dam » 
Hovås HC - IF Malmö Redhawks
  -      
30
13:25
lör
13:25    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Helsingborg HC Ungdom Vit
  -      
30
11:50
lör
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Helsingborg HC Ungdom Blå
  -      
26
19:00
tis
19:00    
Team 06, Malmö Isstadion
Team 06 » 
IF Malmö Redhawks - Rögle BK
  -      
 
24
15:00
sön
15:00    
Dam, NKT Arena Karlskrona A-Hall
Dam » 
Karlskrona HK - IF Malmö Redhawks
  -      
24
10:30
sön
10:30    
Team 10, Limhamns Ishall
Team 10 » 
Limhamn HK Röd - IF Malmö Redhawks Röd
  -      
24
08:00
sön
08:00    
Team 12, Olympiarinken
Team 12 » 
Helsingborg - Pantern - Frosta - Redhawks Röd
  -      
24
08:00
sön
08:00    
Team 12, Kristianstads Ishall
Team 12 » 
Kristianstad - Trelleborg - Limhamn - Redhawks Svart
  -      
24
sön
00:00    
Team 08, Jössarinken
Team 08 » 
Mörrums GoIS IK - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
24
sön
00:00    
Team 08, Karlslundshallen
Team 08 » 
IF Lejonet Vit - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
24
sön
00:00    
Team 10, Jonstorps Ishall
Team 10 » 
Jonstorps IF IshF - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
24
sön
00:00    
Team 10, Catena Arena
Team 10 » 
Rögle BK Vit - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
23
11:45
lör
11:45    
Team 09, Limhamns Ishall
Team 09 » 
Limhamn HK Vit - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
23
lör
00:00    
Team 07, Jonstorps Ishall
Team 07 » 
Jonstorps IF IshF Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
23
lör
00:00    
Team 07, Halmstad Arena
Team 07 » 
Halmstad Hammers HC - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
23
lör
00:00    
Team 09, Jonstorps Ishall
Team 09 » 
Jonstorps IF IshF Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
20
19:15
ons
19:15    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks - Rögle BK
  -      
 
17
15:20
sön
15:20    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Lund Giants HC Vit
  -      
17
15:00
sön
15:00    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Frosta HC Vit
  -      
17
13:45
sön
13:45    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Frosta HC
  -      
17
13:25
sön
13:25    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Röd - Lund Giants HC Röd
  -      
17
11:50
sön
11:50    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Blå - IF Lejonet Blå
  -      
16
16:35
lör
16:35    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Lund Giants HC
  -      
16
13:25
lör
13:25    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Jonstorps IF IshF Vit
  -      
16
11:50
lör
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Kristianstads IK Blå
  -      
16
11:15
lör
11:15    
Team 09, Kristianstads Ishall
Team 09 » 
Kristianstads IK - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
14
tor
00:00    
Team 08, Lunds Ishall
Team 08 » 
Lund Giants HC - IF Malmö Redhawks
  -      
12
tis
00:00    
Team 06, Tyrs Hov Sportcentra
Team 06 » 
Tyringe SoSS - IF Malmö Redhawks
  -      
 
10
15:30
sön
15:30    
Dam, Malmö Isstadion
Dam » 
IF Malmö Redhawks - Skövde IK
  -      
10
10:30
sön
10:30    
Team 10, Limhamns Ishall
Team 10 » 
Limhamn HK Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
10
sön
00:00    
Team 08, Olympiarinken A-Hall
Team 08 » 
Helsingborg HC Ungdom Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
10
sön
00:00    
Team 10, Trollarinkens Ishall
Team 10 » 
Glimma HK - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
09
11:50
lör
11:50    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Åstorps Miners/Åstorps Grizzly
  -      
09
lör
00:00    
Team 07, Kristianstads Ishall
Team 07 » 
Kristianstads IK Vit - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
09
lör
00:00    
Team 07, Karlslundshallen
Team 07 » 
IF Lejonet Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
09
lör
00:00    
Team 09, Karlslundshallen
Team 09 » 
IF Lejonet - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
08
19:30
fre
19:30    
Dam, Frihedens Idrattscenter
Dam » 
Hvidovre IK - IF Malmö Redhawks
  -      
07
tor
00:00    
Team 09, HBM Arena
Team 09 » 
Olofströms IK - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
06
ons
00:00    
Team 10, Osby Ishall
Team 10 » 
Osby IK - IF Malmö Redhawks Röd
  -      
DECEMBER 2020
 
31
23:59
tor
23:59    
J20 Super Elit, Stångebro Ishall
Linköping HC - IF Malmö Redhawks  -      
31
23:55
tor
23:55    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Karlskrona HK  -      
31
23:53
tor
23:53    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - HV 71  -      
31
23:52
tor
23:52    
J20 Super Elit, Behrn Arena
Örebro HK - IF Malmö Redhawks  -      
31
23:51
tor
23:51    
J20 Super Elit, Löfbergs Ice Arena
Färjestad BK - IF Malmö Redhawks  -      
31
23:49
tor
23:49    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Linköping HC  -      
31
23:48
tor
23:48    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - IK Oskarshamn  -      
31
23:47
tor
23:47    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Växjö Lakers HC  -      
31
23:46
tor
23:46    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Frölunda HC  -      
31
23:45
tor
23:45    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Rögle BK  -      
31
23:44
tor
23:44    
J20 Super Elit, NKT Arena Karlskrona A-Hall
Karlskrona HK - IF Malmö Redhawks  -      
31
16:00
tor
16:00    
Dam, Malmö Isstadion
Dam » 
IF Malmö Redhawks - Karlskrona HK
  -      
31
16:00
tor
16:00    
Dam, Malmö Isstadion
Dam » 
IF Malmö Redhawks - Hovås HC
  -      
31
16:00
tor
16:00    
Dam, Malmö Isstadion
Dam » 
IF Malmö Redhawks - Linköping HC
  -      
31
16:00
tor
16:00    
Dam, Ljungby Arena A-hallen
Dam » 
IF Troja/Ljungby - IF Malmö Redhawks
  -      
31
16:00
tor
16:00    
Dam, Saab Arena
Dam » 
Linköping HC - IF Malmö Redhawks
  -      
31
16:00
tor
16:00    
Dam, Billingehov
Dam » 
Skövde IK - IF Malmö Redhawks
  -      
31
tor
00:00    
J20 Super Elit, Scaniarinken
Södertälje SK - IF Malmö Redhawks  -      
 
20
12:00
sön
12:00    
Team 08, Osby Ishall
Team 08 » 
Osby IK - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
20
11:50
sön
11:50    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Röd - Trelleborgs IF
  -      
19
14:40
lör
14:40    
Team 08, Lunds Ishall
Team 08 » 
Lund Giants HC Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
19
13:25
lör
13:25    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Rögle BK Vit
  -      
19
13:00
lör
13:00    
Team 08, Halmstad Arena
Team 08 » 
Halmstad Hammers HC - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
19
11:50
lör
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Vit - IF Lejonet Vit
  -      
19
09:40
lör
09:40    
Team 10, Karlslundshallen
Team 10 » 
IF Lejonet Röd - IF Malmö Redhawks Röd
  -      
 
13
15:30
sön
15:30    
Team 07, Söderslättshallen
Team 07 » 
Trelleborgs IF - IF Malmö Redhawks
  -      
13
15:20
sön
15:20    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Trelleborgs IF
  -      
13
13:45
sön
13:45    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Halmstad Hammers HC
  -      
13
13:30
sön
13:30    
Team 10, Tyrs Hov Sportcentra
Team 10 » 
Tyringe SoSS Röd - IF Malmö Redhawks Röd
  -      
13
13:25
sön
13:25    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Helsingborg HC Ungdom Vit
  -      
13
11:50
sön
11:50    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Lund Giants HC Blå
  -      
12
14:30
lör
14:30    
Dam, Slättbergshallen
Dam » 
Trollhättefallens HC - IF Malmö Redhawks
  -      
12
13:25
lör
13:25    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Limhamn HK Blå
  -      
12
11:50
lör
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Lund Giants HC Blå
  -      
12
11:45
lör
11:45    
Team 09, Söderslättshallen
Team 09 » 
Trelleborgs IF - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
12
lör
00:00    
Team 07, Lunds Ishall
Team 07 » 
Lund Giants HC Vit - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
 
06
12:45
sön
12:45    
Team 08, Catena Arena
Team 08 » 
Rögle BK Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
06
11:50
sön
11:50    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Röd - Rögle BK Röd
  -      
06
11:30
sön
11:30    
Team 09, Akademihallen
Team 09 » 
Rögle BK Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
06
10:45
sön
10:45    
Team 08, Tyrs Hov Sportcentra
Team 08 » 
Tyringe SoSS - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
06
08:00
sön
08:00    
Team 12, Olympiarinken
Team 12 » 
Helsingborg - Lund - Rögle - Redhawks Röd
  -      
06
08:00
sön
08:00    
Team 12, Landskrona Ishall
Team 12 » 
IF Lejonet - Limhamn - Tyringe - Redhawks Svart
  -      
06
sön
00:00    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Mörrums GoIS IK
  -      
05
15:00
lör
15:00    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Osby IK
  -      
05
13:25
lör
13:25    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Mörrums GoIS IK
  -      
05
11:50
lör
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Mörrums GoIS IK
  -      
03
tor
00:00    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks - Tyringe SoSS
  -      
NOVEMBER 2020
 
29
15:20
sön
15:20    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Rögle BK Vit
  -      
29
13:45
sön
13:45    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Limhamn HK
  -      
29
13:25
sön
13:25    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Kristianstads IK
  -      
29
11:50
sön
11:50    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Röd - Åstorp Grissly/Åstorps Miners
  -      
29
09:15
sön
09:15    
Team 10, Catena Arena
Team 10 » 
Rögle BK Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
28
13:15
lör
13:15    
Team 07, Limhamns Ishall
Team 07 » 
Limhamn HK - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
28
11:50
lör
11:50    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Tyringe SoSS
  -      
28
11:15
lör
11:15    
Team 07, Catena Arena
Team 07 » 
Rögle BK Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
25
19:15
ons
19:15    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks - Tyringe SoSS
  -      
24
18:30
tis
18:30    
Team 08, Karlslundshallen
Team 08 » 
IF Lejonet - IF Malmö Redhawks
  -      
 
22
16:10
sön
16:10    
Team 08, Jonstorps Ishall
Team 08 » 
Jonstorps IF IshF Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
22
15:10
sön
15:10    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Åstorps HC
  -      
22
12:00
sön
12:00    
Team 10, Färs o Frosta Ishall
Team 10 » 
Frosta HC Röd - IF Malmö Redhawks Röd
  -      
22
11:00
sön
11:00    
Team 10, Halmstad Arena
Team 10 » 
Halmstad Hammers HC - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
22
08:00
sön
08:00    
Team 12, Tyrs Hov
Team 12 » 
Tyringe - Rögle - Pantern - Redhawks Svart
  -      
22
08:00
sön
08:00    
Team 12, Söderslättshallen
Team 12 » 
Trelleborg - Lejonet - Glimma - Redhawks Röd
  -      
21
14:15
lör
14:15    
Team 09, Olympiarinken B-Hall
Team 09 » 
Helsingborg HC Ungdom Vit - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
21
13:30
lör
13:30    
Team 07, Tyrs Hov Sportcentra
Team 07 » 
Tyringe SoSS Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
21
11:50
lör
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Osby IK
  -      
18
19:15
ons
19:15    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks - Helsingborg HC Ungdom
  -      
 
08
08:00
sön
08:00    
Team 12, Kristiansstad Ishall
Team 12 » 
Kristianstad - Helsingborg - Åstorp - Redhawks Svart
  -      
08
08:00
sön
08:00    
Team 12, Rosengårds Ishall
 
Team 12 » 
Redhawks Röd - Trelleborg - Pantern - Lejonet
  -      
07
15:45
lör
15:45    
Team 07, Olympiarinken B-Hall
Team 07 » 
Helsingborg HC Ungdom Blå - IF Malmö Redhawks Blå
  -      
07
11:50
lör
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Tyringe SoSS Vit
  -      
 
01
13:00
sön
13:00    
J20 Super Elit, Vxj Ishall
Växjö Lakers HC - IF Malmö Redhawks2  -  6  
OKTOBER 2020
 
31
14:00
lör
14:00    
J20 Super Elit, Be-Ge Hockey Center
IK Oskarshamn - IF Malmö Redhawks4  -  0  
28
19:30
ons
19:30    
J20 Super Elit, Catena Arena
Rögle BK - IF Malmö Redhawks4  -  5  
 
25
17:40
sön
17:40    
Team 10, Lunds Ishall
Team 10 » 
Lund Giants HC Röd - IF Malmö Redhawks Röd
  -      
25
13:30
sön
13:30    
Team 08, Kristianstads Ishall
Team 08 » 
Kristianstads IK - IF Malmö Redhawks Vit
  -      
24
15:30
lör
15:30    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Södertälje SK6  -  2  
24
11:50
lör
11:50    
Team 12, Rosengårds Ishall
Team 12 » 
IF Malmö Redhawks - Trelleborg Vikings
  -      
21
19:30
ons
19:30    
J18 Elit, Husqvarna Garden
HV 71 - IF Malmö Redhawks2  -  6  
 
18
15:30
sön
15:30    
J18 Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Karlskrona HK4  -  3  
18
15:00
sön
15:00    
Dam, NKT Arena Karlskrona A-Hall
Dam » 
Karlskrona HK - IF Malmö Redhawks
1  -  8  
18
15:00
sön
15:00    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Rögle BK Vit
5  -  1  
18
14:00
sön
14:00    
U16 Elit, Ljungby Arena
IF Troja/ Ljungby - IF Malmö Redhawks0  -  5  
18
13:40
sön
13:40    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Vit - IF Lejonet Vit
  -      
18
13:25
sön
13:25    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Röd - Limhamn HK Röd
0  -  2  
18
12:05
sön
12:05    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Mörrums GoIS IK
  -      
18
12:00
sön
12:00    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Färjestad BK5  -  1  
18
11:50
sön
11:50    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Jonstorps IF IshF
4  -  1  
18
09:15
sön
09:15    
Team 11, Limhamns Ishall
Team 11 » 
Limhamn Hockey - IF Malmö Redhawks
  -      
17
17:00
lör
17:00    
Team 12, Rosengårds Ishall
Team 12 » 
Ik Pantern - IF Malmö Redhawks
  -      
17
16:35
lör
16:35    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Limhamn HK Vit
5  -  2  
17
15:30
lör
15:30    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Örebro HK3  -  5  
17
15:00
lör
15:00    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Jonstorps IF IshF Blå
6  -  2  
17
13:25
lör
13:25    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Halmstad Hammers HC
4  -  4  
17
12:15
lör
12:15    
Team 06, Malmö Isstadion
Team 06 » 
IF Malmö Redhawks - Helsingborg HC Ungdom
7  -  1  
17
11:50
lör
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Jonstorps IF IshF Blå
7  -  2  
17
09:30
lör
09:30    
Team 13, Kristianstad Ishall
Team 13 » 
Kristianstad IK - IF Malmö Redhawks
  -      
16
19:15
fre
19:15    
U16 Elit, Isstadion
IF Malmö Redhawks - Linköping HC5  -  3  
15
19:00
tor
19:00    
J18 Elit, Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC - IF Malmö Redhawks1  -  6  
15
tor
00:00    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks - Halmstad Hammers HC
  -      
14
19:15
ons
19:15    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks - Limhamn HK
3  -  1  
14
19:00
ons
19:00    
J20 Super Elit, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - IF Malmö Redhawks5  -  4  
14
18:35
ons
18:35    
Team 06, Lunds Ishall
Team 06 » 
Lund Giants HC - IF Malmö Redhawks
1  -  5  
 
11
17:40
sön
17:40    
Team 08, Lunds Ishall
Team 08 » 
Lund Giants HC Vit - IF Malmö Redhawks Vit
3  -  4  
11
16:30
sön
16:30    
Team 06, Olympiarinken B-Hall
Team 06 » 
Helsingborg HC Ungdom - IF Malmö Redhawks
4  -  3  
11
16:25
sön
16:25    
Dam, Malmö Isstadion
Dam » 
IF Malmö Redhawks - Skövde IK
10  -  0  
11
15:00
sön
15:00    
U16 Elit, Lunds Ishall
Lund Giants HC - IF Malmö Redhawks2  -  4  
11
14:30
sön
14:30    
Team 10, Karlslundshallen
Team 10 » 
IF Lejonet Blå - IF Malmö Redhawks Blå
1  -  8  
11
13:10
sön
13:10    
J18 Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Rögle BK0  -  5  
11
12:00
sön
12:00    
J20 Super Elit, Husqvarna Garden
HV 71 - IF Malmö Redhawks7  -  3  
11
12:00
sön
12:00    
Team 10, Färs o Frosta Ishall
Team 10 » 
Frosta HC Vit - IF Malmö Redhawks Vit
2  -  4  
11
11:50
sön
11:50    
Team 11, Rosengårds Ishall
Team 11 » 
IF Malmö Redhawks - Helsingborg HC
  -      
10
17:00
lör
17:00    
Team 08, Färs o Frosta Ishall
Team 08 » 
Frosta HC - IF Malmö Redhawks Blå
1  -  7  
10
16:40
lör
16:40    
Team 07, Jonstorps Ishall
Team 07 » 
Jonstorps IF IshF Vit - IF Malmö Redhawks Vit
7  -  4  
10
15:15
lör
15:15    
Team 07, Kristianstads Ishall
Team 07 » 
Kristianstads IK Blå - IF Malmö Redhawks Blå
2  -  0  
10
14:00
lör
14:00    
Team 06, Halmstad Arena
Team 06 » 
Halmstad Hammers HC - IF Malmö Redhawks
4  -  9  
10
13:10
lör
13:10    
U16 Elit, Isstadion
IF Malmö Redhawks - Frölunda HC2  -  5  
10
11:50
lör
11:50    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Kristianstads IK
9  -  0  
10
10:10
lör
10:10    
Team 09, Lunds Ishall
Team 09 » 
Lund Giants HC - IF Malmö Redhawks Vit
3  -  5  
08
19:00
tor
19:00    
J18 Elit, Vida Arena
Växjö Lakers HC - IF Malmö Redhawks2  -  4  
08
18:50
tor
18:50    
Team 08, Jonstorps Ishall
Team 08 » 
Jonstorps IF IshF - IF Malmö Redhawks
4  -  8  
07
19:30
ons
19:30    
Dam, Frihedens Idrattscenter
Dam » 
Hvidovre IK - IF Malmö Redhawks
0  -  6  
 
04
17:35
sön
17:35    
Team 06, Malmö Isstadion
Team 06 » 
IF Malmö Redhawks - Halmstad Hammers HC
5  -  6  
04
15:30
sön
15:30    
J18 Elit, Rosengårds Ishall
IF Malmö Redhawks - HC Vita Hästen6  -  2  
04
15:00
sön
15:00    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Linköping HC2  -  6  
04
13:15
sön
13:15    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Glimma HK
2  -  5  
04
11:45
sön
11:45    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Limhamn HK Blå
3  -  5  
04
11:30
sön
11:30    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Blå - Helsingborg HC Ungdom Blå
6  -  8  
04
11:00
sön
11:00    
Dam, Malmö Isstadion
Dam » 
IF Malmö Redhawks - Trollhättefallens HC
7  -  1  
03
17:00
lör
17:00    
Team 09, KvB Hallen
Team 09 » 
Åstorps Miners/Åstorps Grizzly 2 - IF Malmö Redhawks Vit 4
1  -  4  
03
17:00
lör
17:00    
Team 11, Höörs Ishall
Team 11 » 
Frosta HC - IF Malmö Redhawks
  -      
03
15:15
lör
15:15    
Dam, Malmö Isstadion
Dam » 
IF Malmö Redhawks - Trollhättefallens HC
11  -  0  
03
15:10
lör
15:10    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Blå - IF Lejonet
8  -  2  
03
13:30
lör
13:30    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Kristianstads IK Vit
7  -  1  
03
12:00
lör
12:00    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Karlskrona HK6  -  0  
03
11:50
lör
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks Blå - IF Lejonet Blå
6  -  3  
02
19:00
fre
19:00    
Team 06, Malmö Isstadion
Team 06 » 
IF Malmö Redhawks - Jonstorps IF IshF
4  -  1  
01
19:15
tor
19:15    
J18 Elit, Nelson Garden Arena
Tingsryds AIF - IF Malmö Redhawks4  -  1  
SEPTEMBER 2020
 
30
19:30
ons
19:30    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Rögle BK5  -  6  
30
18:35
ons
18:35    
Team 07, Lunds Ishall
Team 07 » 
Lund Giants HC - IF Malmö Redhawks
2  -  5  
 
27
17:40
sön
17:40    
Team 10, Lunds Ishall
Team 10 » 
Lund Giants HC Blå - IF Malmö Redhawks Blå
3  -  10
27
14:45
sön
14:45    
Team 09, Limhamns Ishall
Team 09 » 
Limhamn HK Blå - IF Malmö Redhawks Blå
2  -  2  
27
14:00
sön
14:00    
U16 Elit, Vida Arena
Växjö Lakers HC - IF Malmö Redhawks6  -  2  
27
13:10
sön
13:10    
J18 Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Frölunda HC0  -  3  
27
13:00
sön
13:00    
J20 Super Elit, Vxj Ishall
Växjö Lakers HC - IF Malmö Redhawks1  -  3  
27
11:50
sön
11:50    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks Röd - Osby IK
1  -  3  
27
11:30
sön
11:30    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Osby IK
10  -  2  
27
10:45
sön
10:45    
Team 10, Olympiarinken B-Hall
Team 10 » 
Helsingborg HC Ungdom Vit - IF Malmö Redhawks Vit
5  -  2  
26
16:30
lör
16:30    
Team 12, Limhamns Ishall
Team 12 » 
Limha - IF Malmö Redhawks
  -      
26
16:30
lör
16:30    
Team 12, Limhamns Ishall
Team 12 » 
Limhamn - IF Malmö Redhawks
  -      
26
16:00
lör
16:00    
J20 Super Elit, Scaniarinken
Södertälje SK - IF Malmö Redhawks4  -  1  
26
13:10
lör
13:10    
U16 Elit, Isstadion
IF Malmö Redhawks - Rögle BK7  -  6  
26
11:50
lör
11:50    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks Vit - Olofströms IK
8  -  3  
26
10:10
lör
10:10    
Team 07, Lunds Ishall
Team 07 » 
Lund Giants HC Blå - IF Malmö Redhawks Blå
7  -  3  
26
08:20
lör
08:20    
Team 07, Karlslundshallen
Team 07 » 
IF Lejonet Vit - IF Malmö Redhawks Vit
7  -  6  
23
19:00
ons
19:00    
J20 Super Elit, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - IF Malmö Redhawks7  -  2  
 
20
16:35
sön
16:35    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks - Limhamn HC
  -      
20
15:30
sön
15:30    
Team 11, Lunds Ishall
Team 11 » 
Lund Giants - IF Malmö Redhawks
  -      
20
15:15
sön
15:15    
J18 Elit, Isstadion
IF Malmö Redhawks - Växjö  -      
20
15:05
sön
15:05    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks - Limhamn HC
  -      
20
12:00
sön
12:00    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - HV 716  -  4  
20
11:50
sön
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
Redhawks Team 07 - Lund Giants
  -      
19
16:30
lör
16:30    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks - Jonstorp Hockey
  -      
19
16:10
lör
16:10    
Team 07, Lund
Team 07 » 
Lund Giants - IF Malmö Redhawks
  -      
19
14:50
lör
14:50    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks - Trelleborg IF
  -      
19
13:10
lör
13:10    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Örebro HK1  -  4  
19
12:00
lör
12:00    
Team 12, Rosengårds Ishall
 
Team 12 » 
IF Malmö Redhawks -
  -      
19
11:30
lör
11:30    
Team 09, Ängelholm
Team 09 » 
Rögle BK - IF Malmö Redhawks
  -      
17
19:30
tor
19:30    
Dam, Isstadion
Dam » 
IF Malmö Redhawks - Lund Giants HC
  -      
17
19:30
tor
19:30    
U16 Elit, Catena Arena
Rögle BK - IF Malmö Redhawks5  -  4  
17
19:00
tor
19:00    
J18 Elit, Bortamatch
Växjö - IF Malmö Redhawks  -      
16
19:30
ons
19:30    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - IK Oskarshamn6  -  1  
 
13
17:00
sön
17:00    
J20 Super Elit, Löfbergs Arena
Färjestad BK - IF Malmö Redhawks4  -  3  
13
15:30
sön
15:30    
U16 Elit, Isstadion
IF Malmö Redhawks - Hanhals IF4  -  1  
13
15:10
sön
15:10    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks - Lund
5  -  3  
13
14:15
sön
14:15    
J18 Elit, Bortamatch
Rögle - IF Malmö Redhawks  -      
13
13:30
sön
13:30    
Team 08, Rosengårds Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks - IF Lejonet
  -      
13
12:05
sön
12:05    
Team 11, Trelleborgs Ishall
Team 11 » 
Trelleborg Vikings - IF Malmö Redhawks
  -      
13
11:50
sön
11:50    
Team 08, Rosengårds Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks - Lund Giant HC
  -      
13
10:30
sön
10:30    
Team 07, Bortamatch
Team 07 » 
Rögle - IF Malmö Redhawks
  -      
12
15:40
lör
15:40    
Dam, Isstadion
 
Dam » 
IF Malmö Redhawks - Landskrona
  -      
12
14:15
lör
14:15    
Team 10, Lunds ishall
Team 10 » 
Lund - IF Malmö Redhawks
0  -  10
12
13:40
lör
13:40    
U16 Elit, NKT Arena Karlskrona
Karlskrona HK - IF Malmö Redhawks3  -  2  
12
13:30
lör
13:30    
Team 09, Rosengårds Ishall
 
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks - Helsingborg HC Röd
  -      
12
12:50
lör
12:50    
Team 10, Lunds ishall
Team 10 » 
Lund - IF Malmö Redhawks
0  -  8  
12
11:50
lör
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
Redhawks Team 07 - Rögle BK
  -      
11
19:30
fre
19:30    
U16 Elit, Isstadion
IF Malmö Redhawks - AIK Hockey4  -  3  
10
19:00
tor
19:00    
J18 Elit, Bortamatch
HV - IF Malmö Redhawks  -      
 
06
13:55
sön
13:55    
Team 09, Rosengårds Ishall
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks - Åstorp Miners
  -      
06
13:50
sön
13:50    
Team 08, Kirsebergs Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks - Osby IK
  -      
06
12:45
sön
12:45    
J18 Elit, Isstadion
IF Malmö Redhawks - Rögle  -      
06
12:15
sön
12:15    
Team 08, Limhamns ishall
Team 08 » 
Limhamn Hockey - IF Malmö Redhawks
  -      
06
11:50
sön
11:50    
Team 11, Rosengårds Ishall
Team 11 » 
IF Malmö Redhawks - Helsingborgs HC
  -      
05
13:30
lör
13:30    
Team 09, Rosengårds Ishall
 
Team 09 » 
IF Malmö Redhawks - Helsingborg HC Blå
  -      
05
12:00
lör
12:00    
Dam, NKT Arena
Dam » 
Karlskrona HK - IF Malmö Redhawks
  -      
05
11:50
lör
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
IF Malmö Redhawks - Tyringe
  -      
05
11:45
lör
11:45    
Team 07, Limhamns ishall
Team 07 » 
Limhamn - IF Malmö Redhawks
  -      
05
11:30
lör
11:30    
Team 10, Kirsebergs ishall
Team 10 » 
Ik Pantern - IF Malmö Redhawks
3  -  4  
AUGUSTI 2020
 
30
15:10
sön
15:10    
Team 11, Rosengårds Ishall
Team 11 » 
IF Malmö Redhawks - Lund Giants
  -      
30
14:00
sön
14:00    
Team 07, Söderslättshallen
Team 07 » 
Trelleborg - IF Malmö Redhawks
  -      
30
14:00
sön
14:00    
Team 10, Limhamn ishall
Team 10 » 
Limhamn - IF Malmö Redhawks
5  -  9  
30
13:45
sön
13:45    
Team 06, Olympiarinken A-hallen
Team 06 » 
Helsingborg HC - IF Malmö Redhawks
  -      
30
13:30
sön
13:30    
Team 08, Rosengårds Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks - Rögle BK
  -      
30
11:50
sön
11:50    
Team 08, Rosengårds Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks - Rögle BK
  -      
30
10:30
sön
10:30    
Team 09, Limhamns Ishall
Team 09 » 
Limhamn HC Vit - IF Malmö Redhawks
  -      
30
09:45
sön
09:45    
Team 12, Bortamatch
Team 12 » 
Helsingborg HC - IF Malmö Redhawks
  -      
29
14:00
lör
14:00    
Dam, Isstadion
Dam » 
IF Malmö Redhawks - Trelleborg
  -      
29
11:50
lör
11:50    
Team 07, Rosengårds Ishall
Team 07 » 
Redhawks Team 07 - Kristianstad
  -      
29
10:30
lör
10:30    
Team 09, Limhamns Ishall
Team 09 » 
Limhamn HC Röd - IF Malmö Redhawks
  -      
28
19:40
fre
19:40    
U16 Elit, Isstadion
IF Malmö Redhawks - Jonstorps IF J184  -  2  
28
19:00
fre
19:00    
J20 Super Elit, Husqvarna Garden
HV 71 - IF Malmö Redhawks1  -  5  
27
19:30
tor
19:30    
J18 Elit, Isstadion
IF Malmö Redhawks - HV  -      
25
19:30
tis
19:30    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - HV 714  -  3  
 
23
14:00
sön
14:00    
U16 Elit, Isstadion
IF Malmö Redhawks - Rögle BK1  -  4  
23
11:15
sön
11:15    
Team 07, Bortamatch
Team 07 » 
Kristianstad - IF Malmö Redhawks
  -      
23
10:40
sön
10:40    
Team 06, Isstadion
Team 06 » 
IF Malmö Redhawks - Mörrum
  -      
22
16:45
lör
16:45    
Team 08, Rosengårds Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks - Halmstad HF
  -      
22
14:00
lör
14:00    
Team 07, Rødovre Centrum Arena
 
Team 07 » 
Rødovre - IF Malmö Redhawks
  -      
22
14:00
lör
14:00    
U16 Elit, Prolympiahallen (C-hallen)
HV71 - IF Malmö Redhawks7  -  6  
22
13:00
lör
13:00    
J18 Elit, Isstadion
IF Malmö Redhawks - Rögle  -      
22
12:00
lör
12:00    
Dam, Ljungby Arena
 
Dam » 
Troja Ljungby - IF Malmö Redhawks
  -      
22
10:30
lör
10:30    
Team 06, Rødovre skating arena
 
Team 06 » 
Rødovre Ishockey Klub - IF Malmö Redhawks
  -      
21
19:30
fre
19:30    
Dam, Isstadion
 
Dam » 
IF Malmö Redhawks - Herlev
  -      
20
19:40
tor
19:40    
J20 Super Elit, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Rögle BK6  -  2  
18
19:30
tis
19:30    
J20 Super Elit, Catena Arena
Rögle BK - IF Malmö Redhawks3  -  2  
 
16
14:00
sön
14:00    
U16 Elit, Isstadion
IF Malmö Redhawks - Karlskrona HK2  -  4  
15
16:45
lör
16:45    
Team 08, Rosengårds Ishall
Team 08 » 
IF Malmö Redhawks - Limhamn Hockey
  -      
15
14:50
lör
14:50    
Team 06, Isstadion
Team 06 » 
IF Malmö Redhawks - Rögle BK
  -      
11
13:30
tis
13:30    
U16 Elit, Saab Arena
Linköping HC - IF Malmö Redhawks1  -  0  
10
19:00
mån
19:00    
U16 Elit, Gränby Ishall B-Hall
Almtuna IS - IF Malmö Redhawks3  -  2  
 
09
17:00
sön
17:00    
U16 Elit, Ulriksdals IP Ritorp Hall 3
AIK Hockey - IF Malmö Redhawks3  -  1  
08
18:40
lör
18:40    
U16 Elit, Mimerhallen
VIK Västerås HK - IF Malmö Redhawks2  -  5  
07
19:00
fre
19:00    
U16 Elit, Visättra Ishall
Flemingsbergs IK - IF Malmö Redhawks2  -  7  
 
Huvudpartners