Välkommen till Malmö Redhawks Ungdom
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kommande matcher
MARS 2024
 
06
19:05
ons
19:05    
Tjejer B, Rosengårds Ishall
IF Malmö Redhawks - Lund Giants/Frosta  -      
07
19:00
tor
19:00    
U16 Region, Husqvarna Garden
HV 71 - IF Malmö Redhawks  -      
09
10:10
lör
10:10    
Team 12, Bortamatch
 
Team 12 » 
Lund Giants - IF Malmö Redhawks Team 12
  -      
09
10:30
lör
10:30    
Tjejer B, Olympiarinken B-Hall
Helsingborg HC Ungdom - IF Malmö Redhawks  -      
09
11:00
lör
11:00    
Team 12, Bortamatch
Team 12 » 
Glimma Hockey - IF Malmö Redhawks
  -      
09
11:20
lör
11:20    
Team 10, Jonstorps Ishall
Team 10 » 
Jonstorps IF IshF - IF Malmö RedhawksR
  -      
09
11:30
lör
11:30    
A-pojk, Malmö Isstadion
A-pojk » 
IF Malmö Redhawks - Halmstad Hammers HC
  -      
09
12:00
lör
12:00    
Team 16, Rosengårds ishall
 
Team 16 » 
IF Malmö Redhawks Team 16 -
  -      
09
13:30
lör
13:30    
Team 10, KvB Hallen
Team 10 » 
Åstorps IK - IF Malmö Redhawks
  -      
09
14:45
lör
14:45    
U16 Region, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - HV 71  -      
09
16:00
lör
16:00    
J20, Behrn Arena
J20 » 
Örebro HK - IF Malmö Redhawks
  -      
09
16:00
lör
16:00    
Tjejer A, Varbergs Ishall
Hanhals IF/Varberg - IF Malmö Redhawks  -      
10
11:30
sön
11:30    
Team 11, Kirsebergs Ishall
Team 11 » 
IF Malmö RedhawksS - Rögle BKG
  -      
10
11:50
sön
11:50    
Team 10, Rosengårds Ishall
Team 10 » 
IF Malmö Redhawks - Helsingborg HC Ungdom
  -      
10
12:00
sön
12:00    
J20, Stångebro Ishall
J20 » 
Linköping HC - IF Malmö Redhawks
  -      
10
12:10
sön
12:10    
U16 Region, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - HV 71  -      
10
14:50
sön
14:50    
A-pojk, Malmö Isstadion
A-pojk » 
IF Malmö RedhawksP - Kristianstads IK
  -      
10
15:00
sön
15:00    
Tjejer 2012-2015, Catena Arena Ängelholm
 
Poolspel Rögle C1F - IF Malmö Redhawks Tjejer 2012-2015  -      
10
15:30
sön
15:30    
Tjejer A, Angered Arena
Frölunda HC - IF Malmö Redhawks  -      
10
16:45
sön
16:45    
Team 15, Söderslättshallen
Team 15 » 
Trelleborg - IF Malmö Redhawks
  -      
 
16
08:00
lör
08:00    
Team 12, Bortamatch
Team 12 » 
IF Lejonet - IF Malmö Redhawks
  -      
16
08:00
lör
08:00    
Team 14, Rosengårds ishall
 
Team 14 » 
IF Malmö Redhawks Team 14 -
  -      
16
11:00
lör
11:00    
J20, SCA Arena
J20 » 
Timrå IK - IF Malmö Redhawks
  -      
16
13:00
lör
13:00    
Team 15, Bortamatch
 
Team 15 » 
Tyringe - IF Malmö Redhawks Team 15
  -      
16
13:10
lör
13:10    
Team 10, Kirsebergs Ishall
Team 10 » 
IF Malmö RedhawksR - Tyringe SoSS
  -      
16
13:30
lör
13:30    
Team 12, Bortamatch mot Osby
Team 12 » 
Osby IK - IF Malmö Redhawks
  -      
16
17:10
lör
17:10    
A-pojk, Osby Ishall
A-pojk » 
Osby IK - IF Malmö Redhawks
  -      
17
sön
00:00    
Team 11, HBM Arena
Team 11 » 
Olofströms IK - IF Malmö RedhawksS
  -      
17
10:30
sön
10:30    
Team 11, Limhamns Ishall
Team 11 » 
Limhamn HK 1 - IF Malmö RedhawksR
  -      
17
11:30
sön
11:30    
Tjejer 2012-2015, Catena Arena Ängeholm
Rögle - IF Malmö Redhawks  -      
17
11:50
sön
11:50    
Tjejer A, Rosengårds Ishall
IF Malmö Redhawks - Rögle BK  -      
17
12:00
sön
12:00    
J20, Hägglunds Arena
J20 » 
MoDo Hockey - IF Malmö Redhawks
  -      
17
14:00
sön
14:00    
Hockeyskola, Tyringe Ishall
Tyringe - IF Malmö Redhawks  -      
17
14:10
sön
14:10    
Team 13, Bortamatch
Team 13 » 
Lund Giants - IF Malmö Redhawks
  -      
 
23
08:00
lör
08:00    
Team 12, Movalla ishall, Skillingaryd
Team 12 » 
Skillingaryd - IF Malmö Redhawks
  -      
23
08:00
lör
08:00    
Team 12, Bortamatch
Team 12 » 
Rögle BK - IF Malmö Redhawks
  -      
23
11:00
lör
11:00    
Team 10, Akademihallen 1
Team 10 » 
Rögle BK - IF Malmö Redhawks
  -      
23
11:20
lör
11:20    
Tjejer 2012-2015, Frosta, Höör / Lund
Frosta - IF Malmö Redhawks  -      
23
11:50
lör
11:50    
Team 11, Rosengårds ishall
 
Team 11 » 
IF Malmö Redhawks Team 11 - BK Nova Paka
  -      
23
13:15
lör
13:15    
Team 10, Limhamns Ishall
Team 10 » 
Limhamn HKR - IF Malmö RedhawksR
  -      
23
17:00
lör
17:00    
Team 16, Rungsted Danmark
Team 16 » 
Rungsted - IF Malmö Redhawks
  -      
24
sön
00:00    
Team 11, Kirsebergs Ishall
Team 11 » 
IF Malmö RedhawksR - Rögle BKV
  -      
24
12:20
sön
12:20    
Team 10, Halmstad Arena
Team 10 » 
Halmstad Hammers HC - IF Malmö RedhawksR
  -      
24
12:20
sön
12:20    
Tjejer 2016-2017, Höörs ishall
 
Frosta/Lund, Tyringe - IF Malmö Redhawks  -      
24
15:40
sön
15:40    
Team 10, Lunds Ishall
Team 10 » 
Lund Giants HC Röd - IF Malmö Redhawks
  -      
24
18:30
sön
18:30    
A-pojk, Karlslundshallen
A-pojk » 
IF Lejonet - IF Malmö RedhawksP
  -      
 
30
08:00
lör
08:00    
Team 14, Trelleborgs Ishall
Team 14 » 
CUP - IF Malmö Redhawks
  -      
30
10:00
lör
10:00    
Team 13, Kirsebergs ishall
Team 13 » 
IK Pantern Caanel cup - IF Malmö Redhawks
  -      
30
10:00
lör
10:00    
Team 13, Kirsebergs ishall
Team 13 » 
IK Pantern Caanel Cup - IF Malmö Redhawks
  -      
31
08:00
sön
08:00    
Team 14, Trelleborgs Ishall
Team 14 » 
CUP - IF Malmö Redhawks
  -      
31
10:00
sön
10:00    
Team 13, Kirsebergs ishall
Team 13 » 
IK Pantern Caanel Cup - IF Malmö Redhawks
  -      
31
10:00
sön
10:00    
Team 13, Kirsebergs ishall
Team 13 » 
IK Pantern Caanel cup - IF Malmö Redhawks
  -      
 
Huvudpartners