Välkommen till Malmö Redhawks Ungdom!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Våra lag
J20
Alexander Jestoi, Lagledare
André Reimer, Ass Tränare
Mats Wendt, Materialförvaltare
Nicola Blomquist, Målvaktstränare
Ola Ejeklint, Materialförvaltare
Serhan Cicek, Huvudtränare
Theo Schagerlund, Fystränare
J18
Alexander Jestoi, Lagledare
 
0730-66 48 34
Emil Walldén, Huvudtränare
Mats Wendt, Materialförvaltare
 
0708-49 45 74
Nicola Blomquist, Målvaktstränare
Ola Ejeklint, Materialförvaltare
Roger Ohlsson, Ass Tränare
Theo Schagerlund, Fystränare
U16 Elit
Leonidas Parkosidis, Ledare
Martin Svensson, Huvudtränare
Team 07
Anders Lindh, Lagledare
 
0705-68 68 33
Bengt-Erik Thern, Materialförvaltare
Daniel Hållström, Ass Tränare
Daniel Lindberg, Materialförvaltare
Frederik Nordstedt, Materialförvaltare
Henrik Palm, Huvudtränare
 
0706-69 84 50
Henrik Possung, Materialförvaltare
Lars Ehrnström, Materialförvaltare
Martin Sätmark, Ass Tränare
Olof Berglund, Ekonomiansvarig
 
Team 08
Agnes Ranelid, Ass Lagledare
Christer Lundius, Lagledare
 
0722-02 78 08
Martin Ranelid, Ass Tränare
Mikael Liljenfors, Materialförvaltare
 
0768-88 10 11
Morten Christensen, Materialförvaltare
 
Tobias Bäckström, Huvudtränare
 
0705-91 12 13
Team 09
Madlene Renck, Lagledare
 
0702-38 86 02
Nicklas Jadeland, Huvudtränare
 
0735-31 73 04
Peter Pagels, Materialförvaltare
Team 10
André Hansson, Webbmaster
Christian Sterner, Ass Tränare
Cristoffer Rosenberg, Ass Tränare
Emma Palm, Sekretariat
Fredrik Linnér, Huvudtränare
Jerry Christensson, Lagledare
Jimmy Bergdahl, Materialförvaltare
Joakim Arrhagen, Materialförvaltare
Joakim Pramwall, Ass Tränare
Martin Nordlöf, Ledare
Stefan Erkselius, Lagledare
Terje Rönngard, Målvaktstränare
Team 11
Andreas Larsson, Huvudtränare
 
0735-05 15 94
Andreas Uhlmann, Ass Lagledare
 
0730-78 04 50
Fredrik Friberg, Materialförvaltare
Jens Hemström, Ass Tränare
 
0708-11 98 28
Jonas Lööf, Ass Tränare
 
0707-74 71 57
Magnus Göransson, Ass Tränare
Tobias Böttern, Materialförvaltare
 
0735-35 55 15
Tobias Larsson, Lagledare
 
0709-13 52 55
Tommy Lundgren, Ass Tränare
Team 12
Emma Palm, Sekretariat
Fredrik Palm, Huvudtränare
 
0708-64 04 31
Johan Bjelkne, Ass Tränare
Marcus Pramwall, Huvudtränare
 
0709-96 14 97
Mattias Kellheim, Ass Tränare
Mattias Persson, Ledare
Morten Christensen, Materialförvaltare
Niclas Norrlén, Ekonomiansvarig
Rasmus Dahl, Lagledare
 
0739-60 05 89
Team 13
Charlotte Winhagen, Ass Tränare
David Forssell, Lagledare
 
0723-38 23 44
Fredrik Friberg, Materialförvaltare
 
0703-13 48 50
Fredrik Krüger, Ass Tränare
Henrik Rafstedt, Ass Tränare
Jimmy Bergdahl, Materialförvaltare
Joakim Jönsson, Ass Tränare
 
0704-67 43 44
Joakim Pramwall, Ass Tränare
 
0761-61 21 72
Mattias Enggren, Ass Tränare
Rickard Jönsson, Huvudtränare
 
0708-11 34 00
Tina Andersson, Lagledare
Tommy Lundgren, Ass Tränare
 
0735-33 73 79
Team 14
Andreas Dahl, Materialförvaltare
Andreas Larsson, Huvudtränare
 
0735-05 15 94
Anton Alfsson, Materialförvaltare
Fredrik Kenne, Ass Tränare
Kristian Svensson , Ass Tränare
Martin Samuelsson, Ass Tränare
 
Olof Oliw, Ekonomiansvarig
 
0709-28 57 74
Pierre Kryhl, Lagledare
 
0706-64 22 62
Tomas Stafström, Ass Tränare
Dam
Calle Olofsson, Ass Tränare
 
0730-98 80 94
Calle Wendt, Huvudtränare
 
0709-92 15 00
Fredrik Mårtensson, Ledare
 
0722-06 49 54
Linda Andersson, Lagledare
 
0707-63 23 46
Truls Wendt, Ledare
 
0733-80 85 33
Tjejhockey
Beatrice Kando, Ledare
Daniel Lindvall, Ledare
Gustaf Borglundh, Ledare
Kevin Schultz, Ledare
Sofia Andersson, Huvudtränare
 
0708-74 96 10
Tjejhockey yngre
Fredrik Palm, Ledare
Jan Melendez Hyvönen, Lagledare
 
0700-91 97 42
Jens Hemström, Ledare
Joakim Isaksson, Ledare
Sofia Andersson, Huvudtränare
 
0708-74 96 10
Tjejskridskoskola
Alexander Aizenberg, Ledare
Daniel Lindvall, Ledare
Kevin Schultz, Ledare
Sofia Andersson, Huvudtränare
 
0708-74 96 10
Skridskoskola
Viktor Olsson, Ledare
Aleksander Westby, Ledare
Andreas Klopstock, Ledare
Andrei Shilnikov, Ledare
Björn Pyka, Ledare
Bob Rodriguez, Ass Tränare
Christian Persson, Ledare
Christopher Michelsen, Ass Tränare
Daniel Larsson, Huvudtränare
 
Daniel Marffy, Materialförvaltare
Daniel Persson, Ass Tränare
Daniel Willerud, Ass Tränare
Eleni Apostolidi, Ledare
Elina Arefeva, Ledare
Erik Maruszewski, Ledare
Erik Öster, Ledare
Fredrik Bladh, Huvudtränare
 
Gry Zelazny, Materialförvaltare
Ivett Racz, Ledare
Jan Melendez Hyvönen, Materialförvaltare
Joakim Wahlin, Huvudtränare
 
Jonas Bengtsson, Ass Tränare
Lina Bergqvist, Materialförvaltare
Lukas Hansmar, Ledare
Marcel Ortega, Ledare
Martin Andersson, Ass Tränare
Mattias Danewid, Ass Tränare
Mattias Pawlowicz , Materialförvaltare
Mikael Nilsson, Ledare
Olivia Stööd, Ass Tränare
Oscar Borgenhede, Materialförvaltare
Oscar Nilsson, Ledare
Paulina Wahlin, Ass Lagledare
 
Pontus Avergård, Ass Tränare
Robin Palgan, Materialförvaltare
Roland Henriksson, Materialförvaltare
Stefan Ahlquist, Ledare
Stefan Rakic, Ledare
Ture Ertmann, Lagledare
 
Viktoria Ahlquist, Ass Lagledare
 
Vince Racz, Ledare
Hockeyskola
Björn Pyka, Ledare
Bob Rodriguez, Ass Tränare
Christopher Michelsen, Ass Tränare
Daniel Larsson, Huvudtränare
 
Daniel Willerud, Ledare
Elina Arefeva, Ledare
Erik Maruszewski, Ledare
Fredrik Bladh, Huvudtränare
 
Gry Zelazny, Materialförvaltare
Jan Melendez Hyvönen, Materialförvaltare
Joakim Wahlin, Ledare
Jonas Bengtsson, Ledare
Lina Bergqvist, Ledare
Lukas Hansmar, Ledare
Martin Andersson, Ass Tränare
Mattias Danewid, Ledare
Oscar Borgenhede, Materialförvaltare
Paulina Wahlin, Ledare
Roland Henriksson, Materialförvaltare
Ture Ertmann, Lagledare
 

 
Huvudpartners